<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><rss version="2.0"
	xmlns:content="http://purl.org/rss/1.0/modules/content/"
	xmlns:wfw="http://wellformedweb.org/CommentAPI/"
	xmlns:dc="http://purl.org/dc/elements/1.1/"
	xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom"
	xmlns:sy="http://purl.org/rss/1.0/modules/syndication/"
	xmlns:slash="http://purl.org/rss/1.0/modules/slash/"
	>

<channel>
	<title>AAA Archives - Herb Castle</title>
	<atom:link href="https://herbcastle.cc/product-category/flowers/aaa/feed/" rel="self" type="application/rss+xml" />
	<link>https://herbcastle.cc/product-category/flowers/aaa/</link>
	<description>Cannabis Online Dispensary in Canada</description>
	<lastBuildDate>Fri, 02 Oct 2026 21:40:56 +0000</lastBuildDate>
	<language>en-US</language>
	<sy:updatePeriod>
	hourly	</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>
	1	</sy:updateFrequency>
	<generator>https://wordpress.org/?v=7.1.1</generator>

<image>
	<url>https://herbcastle.cc/wp-content/uploads/2024/10/cropped-herb-castle-site-icon-32x32.png</url>
	<title>AAA Archives - Herb Castle</title>
	<link>https://herbcastle.cc/product-category/flowers/aaa/</link>
	<width>32</width>
	<height>32</height>
</image> 
	<item>
		<title>(BULK) Purple Rhino &#8211; AAA</title>
		<link>https://herbcastle.cc/product/bulk-purple-rhino-aaa/</link>
					<comments>https://herbcastle.cc/product/bulk-purple-rhino-aaa/#respond</comments>
		
		<dc:creator><![CDATA[Geral Lee]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 09 Jun 2026 20:46:46 +0000</pubDate>
				<guid isPermaLink="false">https://herbcastle.cc/?post_type=product&#038;p=157121</guid>

					<description><![CDATA[<ul>
<li>1 POUND - For ONLY $1099.99</li>
<li>HALF POUND - For ONLY $574.99</li>
<li>
<h4 class="percentage"><span class="heading">THC: </span>17% - 20%, <span class="heading">CBD: </span><em>1</em>%</h4>
</li>
</ul>
<p>The post <a href="https://herbcastle.cc/product/bulk-purple-rhino-aaa/">(BULK) Purple Rhino &#8211; AAA</a> appeared first on <a href="https://herbcastle.cc">Herb Castle</a>.</p>
]]></description>
		
					<wfw:commentRss>https://herbcastle.cc/product/bulk-purple-rhino-aaa/feed/</wfw:commentRss>
			<slash:comments>0</slash:comments>
		
		
			</item>
		<item>
		<title>(BULK) Purple Runtz- AAA</title>
		<link>https://herbcastle.cc/product/bulk-purple-runtz-aaa/</link>
					<comments>https://herbcastle.cc/product/bulk-purple-runtz-aaa/#respond</comments>
		
		<dc:creator><![CDATA[HC CSR]]></dc:creator>
		<pubDate>Fri, 27 Mar 2026 20:44:47 +0000</pubDate>
				<guid isPermaLink="false">https://herbcastle.cc/?post_type=product&#038;p=106345</guid>

					<description><![CDATA[<ul>
<li>1 POUND - For ONLY $1099.99</li>
<li>HALF POUND - For ONLY $574.99</li>
</ul>
<p>The post <a href="https://herbcastle.cc/product/bulk-purple-runtz-aaa/">(BULK) Purple Runtz- AAA</a> appeared first on <a href="https://herbcastle.cc">Herb Castle</a>.</p>
]]></description>
		
					<wfw:commentRss>https://herbcastle.cc/product/bulk-purple-runtz-aaa/feed/</wfw:commentRss>
			<slash:comments>0</slash:comments>
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Maui Wowie- AAA- ($3.57/ gram)</title>
		<link>https://herbcastle.cc/product/maui-wowie-aaa-3-57-gram/</link>
					<comments>https://herbcastle.cc/product/maui-wowie-aaa-3-57-gram/#respond</comments>
		
		<dc:creator><![CDATA[101castleHC]]></dc:creator>
		<pubDate>Fri, 13 Mar 2026 15:47:59 +0000</pubDate>
				<guid isPermaLink="false">https://herbcastle.cc/product/maui-wowie-aaa-3-57-gram/</guid>

					<description><![CDATA[<ul>
<li>3.5g $13</li>
<li>7g $25</li>
<li>14g $50</li>
<li>28g $100</li>
</ul>
<p>The post <a href="https://herbcastle.cc/product/maui-wowie-aaa-3-57-gram/">Maui Wowie- AAA- ($3.57/ gram)</a> appeared first on <a href="https://herbcastle.cc">Herb Castle</a>.</p>
]]></description>
		
					<wfw:commentRss>https://herbcastle.cc/product/maui-wowie-aaa-3-57-gram/feed/</wfw:commentRss>
			<slash:comments>0</slash:comments>
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Couch Lock- AAA- ($3.57/ gram)</title>
		<link>https://herbcastle.cc/product/new-strain-2023-couch-lock-aaa-3-57-gram/</link>
					<comments>https://herbcastle.cc/product/new-strain-2023-couch-lock-aaa-3-57-gram/#comments</comments>
		
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 24 Aug 2021 22:16:12 +0000</pubDate>
				<guid isPermaLink="false">https://herbcastle.co/?post_type=product&#038;p=87849</guid>

					<description><![CDATA[<ul>
<li>3.5g $16.50- NOW $13!</li>
<li>7g $32.50- NOW $25!</li>
<li>14g $65- NOW $50!</li>
<li>28g $130- NOW $100!</li>
<li>4 Ounce (112g) QP $520- NOW $400!</li>
<li>8 Ounce (224g) HP $1040- NOW $800!</li>
<li>16 Ounce (448g) FP $2080- NOW $1600!</li>
</ul>
<p>The post <a href="https://herbcastle.cc/product/new-strain-2023-couch-lock-aaa-3-57-gram/">Couch Lock- AAA- ($3.57/ gram)</a> appeared first on <a href="https://herbcastle.cc">Herb Castle</a>.</p>
]]></description>
		
					<wfw:commentRss>https://herbcastle.cc/product/new-strain-2023-couch-lock-aaa-3-57-gram/feed/</wfw:commentRss>
			<slash:comments>2</slash:comments>
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Pink Rozay- AAA- ($3.57/ gram)</title>
		<link>https://herbcastle.cc/product/pink-rozay-aaa-6-42-per-gram/</link>
					<comments>https://herbcastle.cc/product/pink-rozay-aaa-6-42-per-gram/#respond</comments>
		
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Fri, 06 Aug 2021 21:23:57 +0000</pubDate>
				<guid isPermaLink="false">https://herbcastle.co/?post_type=product&#038;p=87615</guid>

					<description><![CDATA[<ul>
<li>3.5g $16.50- NOW $13!</li>
<li>7g $32.50- NOW $25!</li>
<li>14g $65- NOW $50!</li>
<li>28g $130- NOW $100!</li>
</ul>
<p>The post <a href="https://herbcastle.cc/product/pink-rozay-aaa-6-42-per-gram/">Pink Rozay- AAA- ($3.57/ gram)</a> appeared first on <a href="https://herbcastle.cc">Herb Castle</a>.</p>
]]></description>
		
					<wfw:commentRss>https://herbcastle.cc/product/pink-rozay-aaa-6-42-per-gram/feed/</wfw:commentRss>
			<slash:comments>0</slash:comments>
		
		
			</item>
		<item>
		<title>28g Popcorn- AA/AAA</title>
		<link>https://herbcastle.cc/product/28g-popcorn-aa-aaa/</link>
					<comments>https://herbcastle.cc/product/28g-popcorn-aa-aaa/#respond</comments>
		
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Mon, 31 May 2021 21:44:43 +0000</pubDate>
				<guid isPermaLink="false">https://herbcastle.co/?post_type=product&#038;p=82692</guid>

					<description><![CDATA[<p>*DISCLAIMER*  POPCORN BUDS*</p>
<p>Budget pricing for small buds, roughly the size of popcorn.<br />
Collected from AA and AAA Strains<br />
Hybrid, Indica dominant<br />
Available in 28g only</p>
<p>The post <a href="https://herbcastle.cc/product/28g-popcorn-aa-aaa/">28g Popcorn- AA/AAA</a> appeared first on <a href="https://herbcastle.cc">Herb Castle</a>.</p>
]]></description>
		
					<wfw:commentRss>https://herbcastle.cc/product/28g-popcorn-aa-aaa/feed/</wfw:commentRss>
			<slash:comments>0</slash:comments>
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Master Yoda- AAA- $3.57 per Gram</title>
		<link>https://herbcastle.cc/product/new-strain-master-yoda-aaa-3-57-per-gram/</link>
					<comments>https://herbcastle.cc/product/new-strain-master-yoda-aaa-3-57-per-gram/#comments</comments>
		
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Mon, 19 Apr 2021 21:24:48 +0000</pubDate>
				<guid isPermaLink="false">https://herbcastle.co/?post_type=product&#038;p=78012</guid>

					<description><![CDATA[<ul>
<li>3.5g $16.50- NOW $13!</li>
<li>7g $32.50- NOW $25!</li>
<li>14g $65- NOW $50!</li>
<li>28g $130- NOW $100!</li>
</ul>
<p>The post <a href="https://herbcastle.cc/product/new-strain-master-yoda-aaa-3-57-per-gram/">Master Yoda- AAA- $3.57 per Gram</a> appeared first on <a href="https://herbcastle.cc">Herb Castle</a>.</p>
]]></description>
		
					<wfw:commentRss>https://herbcastle.cc/product/new-strain-master-yoda-aaa-3-57-per-gram/feed/</wfw:commentRss>
			<slash:comments>1</slash:comments>
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Cinderella 99 Strain- AAA- ($3.57/ gram)</title>
		<link>https://herbcastle.cc/product/cinderella-99-strain-aaa-3-57-gram/</link>
					<comments>https://herbcastle.cc/product/cinderella-99-strain-aaa-3-57-gram/#respond</comments>
		
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Mon, 19 Apr 2021 21:22:04 +0000</pubDate>
				<guid isPermaLink="false">https://herbcastle.co/?post_type=product&#038;p=78007</guid>

					<description><![CDATA[<ul>
<li>3.5g $16.50- NOW $13!</li>
<li>7g $32.50- NOW $25!</li>
<li>14g $65- NOW $50!</li>
<li>28g $130- NOW $100!</li>
</ul>
<p>The post <a href="https://herbcastle.cc/product/cinderella-99-strain-aaa-3-57-gram/">Cinderella 99 Strain- AAA- ($3.57/ gram)</a> appeared first on <a href="https://herbcastle.cc">Herb Castle</a>.</p>
]]></description>
		
					<wfw:commentRss>https://herbcastle.cc/product/cinderella-99-strain-aaa-3-57-gram/feed/</wfw:commentRss>
			<slash:comments>0</slash:comments>
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Super OG Strain Master Kush- AAA- ($3.57/ gram)</title>
		<link>https://herbcastle.cc/product/super-og-strain-master-kush-aaa-3-57-gram/</link>
					<comments>https://herbcastle.cc/product/super-og-strain-master-kush-aaa-3-57-gram/#respond</comments>
		
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 07 Apr 2021 01:11:37 +0000</pubDate>
				<guid isPermaLink="false">https://herbcastle.co/?post_type=product&#038;p=76643</guid>

					<description><![CDATA[<p>Enjoy the soothing effects of our Super OG Strain at discounted prices:</p>
<ul>
<li>3.5g – $16.50 (Now $13)</li>
<li>7g – $32.50 (Now $25)</li>
<li>14g – $65 (Now $50)</li>
<li>28g – $130 (Now $100)</li>
</ul>
<p>Stock up and experience relaxation and stress relief with this Indica-dominant hybrid!</p>
<p>The post <a href="https://herbcastle.cc/product/super-og-strain-master-kush-aaa-3-57-gram/">Super OG Strain Master Kush- AAA- ($3.57/ gram)</a> appeared first on <a href="https://herbcastle.cc">Herb Castle</a>.</p>
]]></description>
		
					<wfw:commentRss>https://herbcastle.cc/product/super-og-strain-master-kush-aaa-3-57-gram/feed/</wfw:commentRss>
			<slash:comments>0</slash:comments>
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Hawaiian Snow- AAA- ($3.57/ gram)</title>
		<link>https://herbcastle.cc/product/new-strain-hawaiian-snow-aaa-5-per-gram/</link>
					<comments>https://herbcastle.cc/product/new-strain-hawaiian-snow-aaa-5-per-gram/#comments</comments>
		
		<dc:creator><![CDATA[]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 09 Mar 2021 18:20:06 +0000</pubDate>
				<guid isPermaLink="false">https://herbcastle.co/?post_type=product&#038;p=73406</guid>

					<description><![CDATA[<ul>
<li>3.5g $16.50- NOW $13!</li>
<li>7g $32.50- NOW $25!</li>
<li>14g $65- NOW $50!</li>
<li>28g $130- NOW $100!</li>
</ul>
<p>The post <a href="https://herbcastle.cc/product/new-strain-hawaiian-snow-aaa-5-per-gram/">Hawaiian Snow- AAA- ($3.57/ gram)</a> appeared first on <a href="https://herbcastle.cc">Herb Castle</a>.</p>
]]></description>
		
					<wfw:commentRss>https://herbcastle.cc/product/new-strain-hawaiian-snow-aaa-5-per-gram/feed/</wfw:commentRss>
			<slash:comments>1</slash:comments>
		
		
			</item>
	</channel>
</rss>
